سال 1398، رونق توليد
چشم انداز توزيع برق آينده در پارك فن آوري ها ي نوين صنعت توزيع برق
امروزه به واقع در شركت هايي كه خدمات فسيلي از جمله شركت گاز يا شركت هاي توليد برق صورت مي گيرد بايد به سمت مديريت انرژي حركت كنيم و اكوسيستم و هواي پاك را در برنامه ها و اهداف خود قراردهيم و فرايندهاي صحيحي را شكل دهيم. در اين راستا شركت توزيع برق اصفهان با ايجاد پارك فن آوري هاي نوين صنعت توزيع برق توانسته ساختار مناسبي را براي انرژي پاك محقق نمايد و در كنار آن به آموزش هاي كارگاهي شناخت تاسيسات و تجهيزات مختلف بپردازد .
 

همه ي ما قبض برق را مي دهيم اين مبلغ در واقع هزينه ي مستقيم سوخت هاي فسيلي است كه از جيب مي پردازيم. اما اين تمام هزينه اي نيست كه ما به صورت فردي يا جامعه اي براي سوخت هاي فسيلي مي پردازيم. هزينه هاي ديگري نيز وجود دارد به عنوان هزينه هاي پنهان سوخت هاي فسيلي شناخته مي شوند. اين هزينه اثراتي جدي بر محيط زيست و سلامت ما دارد.

فرايند استخراج مي تواند باعث آلودگي هوا و آب شود و به جوامع محلي آسيب برساند. درك اين اثرات بر ارزيابي هزينه هاي واقعي سوخت هاي فسيلي و انتخاب ما از انرژي مورد استفاده تاثير زيادي دارد  و تخريب زيست گاه هاي بومي حيوانات را موجب  مي شوندو جوامع ناگزير بايد به سوي تبديل انرژي هاي خود و تشويق سياست ها و شيوه هاي استفاده از انرژي پاك حركت كنند.

امروزه به واقع در شركت هايي كه خدمات فسيلي از جمله شركت گاز يا شركت هاي توليد برق صورت مي گيرد بايد به سمت مديريت انرژي حركت كنيم  و اكوسيستم و هواي پاك را در برنامه ها و اهداف خود قراردهيم و فرايندهاي صحيحي را شكل دهيم.

در اين راستا شركت توزيع برق اصفهان با ايجاد پارك فن آوري هاي نوين صنعت توزيع برق توانسته ساختار مناسبي را براي انرژي پاك محقق نمايد و در كنار آن به آموزش هاي كارگاهي شناخت  تاسيسات و تجهيزات مختلف بپردازد .

مهندس غلامرضا نوري رييس پارك فن آوري هاي نوين صنعت  توزيع برق گفت:پارك فن آوري هاي نوين با  ساختار شبكه توزيع متناسب با محيط انجام گرفته است  و اين ساختار ميكروگريدي در قالب اتوماسيون شبكه فراهم گرديده است

وي تصريح كرد  : پست زميني ،پد مانتد ، دفني  و ترانس هوايي همراه با كارگاههاي لوازم اندازه گيري عادي و ديماندي طراحي و تجهيزات آن آماده نصب است و از طرفي نيز محوطه سازي زيبا همراه با چمن مصنوعي منطبق با فضاي سبز در اين مكان ايجاد و آماده بهره برداي شده است  و سولارهايي كه بر روي نماي ساختمان وجود دارد با توان نامي 9 كيلووات  و   با خروجي به طور متوسط 5 كيلووات تامين كننده  انرژي سبز كل اين مركز است .

نوري در ادامه افزود :آبنماهايي كه در اين مركز استفاده شده مصرف برق آن صفر است و هيچ ارتباطي با شبكه هاي الكتريكي و برقي ندارد و كل انرژي از صفحات خورشيدي دريافت مي شود اين سلول هاي خورشيدي بر روي پايه هايي قرار گرفته كه به طور اتوماتيك در طي روز با جهت خورشيد تغيير و رهگيري مي شود و به عبارتي دو مجموعه سلول خورشيدي كه آب نما را به جريان مي اندازد برابر با 1080 وات است

وي تصريح كرد : اين امكانات ويژه بايك نرم افزار اندرويدي تلفن همراه به منظور دريافت اطلاعات الكتريكي و مكاني صفحات خورشيدي نصب شده است و اطلاعات ،موقعيت و ولتاژ را دريافت مي كند به عبارتي فرمان از راه دور صورت مي گيرد

گفتني است :پارك فن آوري هاي نوين صنعت  توزيع برق بر روي google map  و نقشه هاي آن لاين قابل جستجو و پيگيري مي باشد .

 

تاریخ:
1397/09/18
منبع:
خبر توليدي
نویسنده:
محبوبه وكيلي
تعداد بازدید:
178
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
ارتباط با ما
آدرس: اصفهان، خيابان عباس آباد، جنب رستوران شهرزاد، شركت توزيع برق شهرستان اصفهان 
ساعات كار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:15 لغايت 15:30 
كد پستي:  8134617131   
تلفنخانه: 2-32240680، 3-36613011 (031) 
نمابردبيرخانه: 32225832-031    
روابط عمومي:36623161-031  
نمابرروابط عمومي: 32240687-031     
شماره پيامك: 100000121
پست الكترونيك:  info@eepdc.ir
آمار بازدید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت توزيع نيروي برق شهرستان اصفهان  ميباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه