سال 1398، رونق توليد
حريم خصوصي

حريم شخصي كاربران

شركت توزيع برق شهرستان اصفهان خود را متعهد به حفاظت از حريم خصوصي همه بازديدكنندگانwww.eepdc.irمي داند و ما به عنوان بخشي از تعهد خود نسبت به حريم خصوصي شما، اين بيانيه محرمانه را تهيه كرده ايم. شما به عنوان مشتري ما مي توانيد بدون نياز به وارد كردن هرگونه اطلاعات شخصي در شبكه جهاني اينترنت از سايت شركت توزيع برق شهرستان اصفهان بازديد كنيد. مقدار اطلاعاتي كه جمع آوري مي كنيم به اطلاعاتي كه شما در اختيار ما قرار مي دهيد، بستگي دارد.

با ثبت يا درخواست اطلاعات در اين سايت، شما اجازه مي دهيد تا اطلاعات شما بر اساس مفاد اين خط مشي جمع آوري، استفاده و منتقل شود.

اطلاعاتي كه ما از شما جمع آوري مي كنيم

هنگام بازديد ازwww.eepdc.ir از شما خواسته مي شود كه اطلاعاتي نظير نام و جزئيات تماس خود را وارد كنيد. همچنين ممكن است ما اطلاعاتي درباره استفاده شما از سايت را در كنار اطلاعاتي كه بوسيله نامه و يا ايميل براي ما مي فرستيد، جمع آوري كنيم.

افشاء

اطلاعاتي كه در اختيار ما قرار مي دهيد در سرورهاي امن ما قرار مي گيرد. همچنين ممكن است ما اطلاعات جمع آوري شده درباره استفاده از سايت خود را در اختيار اشخاص ثالثي قرار دهيم اما اين موارد شامل اطلاعاتي كه قابل استفاده براي تعيين هويت شما باشند نخواهد بود.

هر جا كه رمز ورودي به شما ارائه شده ( يا خود انتخاب كرده ايد)، اين رمز ورود شما را قادر خواهد ساخت تا به بخش هاي مشخصي از سايت ما دسترسي داشته باشيد، حفظ و نگهداري از اين رمز ورود بر عهده شخص شما خواهد بود. ما از شما مي خواهيم تا اين رمز ورود را در اختيار هيچ كس قرار ندهيد.

متاسفانه انتقال اطلاعات از طريق اينترنت كاملاً امن نيست. علي رغم اينكه ما همه تلاشمان را جهت حفاظت از اطلاعات شخصي شما به كار مي گيريم، نمي توانيم امنيت انتقال اطلاعات شما را تضمين كنيم؛ بنابراين مسئوليت هرگونه انتقال بر عهده شما خواهد بود. با دريافت اطلاعات شما، ما از روش هاي سخت گيرانه و امنيتي در جهت تلاش براي جلوگيري از دسترسي غير مجاز به آن ها استفاده خواهيم كرد.

امنيت و حفاظت از داده ها

ما از اقدامات امنيتي استفاده مي كنيم تا اطلاعات شما را از دسترسي اشخاص غير مجاز و عملكردهاي غير قانوني، خسارات اتفاقي، تخريب و نقصان مصون نگاه داريم. ما اطلاعات شما را براي مدتي متعارف كه قانون ملزم مي داند، نگاه خواهيم داشت.

در موارد خاص ممكن است سايت ما حاوي لينك هاي الكترونيكي به سايت هاي ديگر باشد. در صورتي كه بخواهيد از اين سايت ها بازديد كنيد، خط مشي حفظ حريم خصوصي و اولويت هاي حريم خصوصي آن ها معتبر خواهد بود.

دسترسي و به روزآوري

شما اين حق را داريد كه از اطلاعات نگهداري شده خود آگاهي داشته و از ما بخواهيد تا تغييراتي در آن ها ايجاد كنيم تا دقيق و به روز باشند. اگر به اين امر تمايل داشتيد، ما را در جريان بگذاريد.

تغييرات در خط مشي حفظ حريم خصوصي ما

هرگونه تغييرات آتي در خط مشي حفظ حريم خصوصي ما بر روي سايت قرار خواهد گرفت و در صورت نياز از طريق ايميل نيز اطلاع رساني خواهد شد.

تاریخ:
1396/11/25
تعداد بازدید :
102
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
ارتباط با ما
آدرس: اصفهان، خيابان عباس آباد، جنب رستوران شهرزاد، شركت توزيع برق شهرستان اصفهان 
ساعات كار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:15 لغايت 15:30 
كد پستي:  8134617131   
تلفنخانه: 2-32240680، 3-36613011 (031) 
نمابردبيرخانه: 32225832-031    
روابط عمومي:36623161-031  
نمابرروابط عمومي: 32240687-031     
شماره پيامك: 100000121
پست الكترونيك:  info@eepdc.ir
آمار بازدید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت توزيع نيروي برق شهرستان اصفهان  ميباشد.

اندازه قلم:

Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه